Touto stránkou chcem prispieť k poznávaniu a popularizácii dejín Záhoria, pričom budem klásť dôraz iba na seriózne a hodnoverné informácie s vylúčením mýtov, legiend a špekulácií. Moju snahu môžete podporiť svojimi komentármi, či poskytnutím akýchkoľvek informácií. Uvítam pripomienky k obsahu, k prekladom, odkazy na literatúru, pramene, podujatia...
Zároveň rád zverejním aj vaše príspevky (články, fotografie). K tomuto účelu slúži možnosť komentárov pod príspevkami alebo mailová schránka dejiny.zahoria1@gmail.com.
(Autorom všetkých článkov a prekladov, pokiaľ nie je uvedené inak, je PAVOL VRABLEC - pozrite aj https://independent.academia.edu/PavolVrablec)

piatok 11. mája 2012

NOVINKY

DNI OTVORENÝCH DVERÍ
A NOC SO ZÁHORSKÝM MÚZEOM

Záhorské múzeum v Skalici Vás srdečne pozýva na Deň otvorených dverí pri príležitosti Medzinárodného dňa múzeí a Noc so Záhorským múzeom 19. mája 2012.Od 10.00 do 20.00 bude bezplatne sprístupnená Stála expozícia Záhorského múzea, Galéria Júliusa Koreszku a výstavy Etnograf Antonín Václavík a Etudy z dreva. 
Od 20.00 hod. sa bude v rámci Envirofilmu premietať film Drak sa vracia s následnou besedou s autormi v Dome kultúry v Skalici. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Prosím, diskutujte iba o téme príspevku a nezabudnite sa podpísať.