Touto stránkou chcem prispieť k poznávaniu a popularizácii dejín Záhoria, pričom budem klásť dôraz iba na seriózne a hodnoverné informácie s vylúčením mýtov, legiend a špekulácií. Moju snahu môžete podporiť svojimi komentármi, či poskytnutím akýchkoľvek informácií. Uvítam pripomienky k obsahu, k prekladom, odkazy na literatúru, pramene, podujatia...
Zároveň rád zverejním aj vaše príspevky (články, fotografie). K tomuto účelu slúži možnosť komentárov pod príspevkami alebo mailová schránka dejiny.zahoria1@gmail.com.
(Autorom všetkých článkov a prekladov, pokiaľ nie je uvedené inak, je PAVOL VRABLEC - pozrite aj https://independent.academia.edu/PavolVrablec)

sobota 5. októbra 2013

NOVINKY

DOMKY

Mestské centrum kultúry Malacky - Múzeum Michala Tillnera pokračuje so svojimi pravidelnými prednáškami z cyklu Stretnutie s históriou besedou o malackej štvrti Domky.

Prednáška s prezentáciou historických fotografií a besedou s obyvateľmi a pamätníkmi sa uskutoční vo štvrtok 10. októbra 2013 o 17.00 h v Kultúrním domečku (kino) na Hviezdoslavovej ulici 3 v Malackách. Vstup je voľný.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Prosím, diskutujte iba o téme príspevku a nezabudnite sa podpísať.