Touto stránkou chcem prispieť k poznávaniu a popularizácii dejín Záhoria, pričom budem klásť dôraz iba na seriózne a hodnoverné informácie s vylúčením mýtov, legiend a špekulácií. Moju snahu môžete podporiť svojimi komentármi, či poskytnutím akýchkoľvek informácií. Uvítam pripomienky k obsahu, k prekladom, odkazy na literatúru, pramene, podujatia...
Zároveň rád zverejním aj vaše príspevky (články, fotografie). K tomuto účelu slúži možnosť komentárov pod príspevkami alebo mailová schránka dejiny.zahoria1@gmail.com.
(Autorom všetkých článkov a prekladov, pokiaľ nie je uvedené inak, je PAVOL VRABLEC - pozrite aj https://independent.academia.edu/PavolVrablec)

štvrtok 10. novembra 2011

NOVINKY

SPOMIENKA NA 17. NOVEMBER 1989

Mestské centrum kultúry Malacky - Múzeum Michala Tillnera pozýva na spomienkové stretnutie o 17. novembri 1989, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 17. novembra.

Večer pod názvom Spomienka na 17. november 1989 sa začne o 17.00 h v galérii Mestského centra kultúry v Malackách (Záhorácka 1919, 1. posch.) besedou s pamätníkmi a premietaním dobových fotografií za účasti hudobného hosťa Vlada Handla. Od 18.00 h pokračuje stretnutie premietaním filmu Papierové hlavy. Vstup je voľný.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Prosím, diskutujte iba o téme príspevku a nezabudnite sa podpísať.