Touto stránkou chcem prispieť k poznávaniu a popularizácii dejín Záhoria, pričom budem klásť dôraz iba na seriózne a hodnoverné informácie s vylúčením mýtov, legiend a špekulácií. Moju snahu môžete podporiť svojimi komentármi, či poskytnutím akýchkoľvek informácií. Uvítam pripomienky k obsahu, k prekladom, odkazy na literatúru, pramene, podujatia...
Zároveň rád zverejním aj vaše príspevky (články, fotografie). K tomuto účelu slúži možnosť komentárov pod príspevkami alebo mailová schránka dejiny.zahoria1@gmail.com.
(Autorom všetkých článkov a prekladov, pokiaľ nie je uvedené inak, je PAVOL VRABLEC - pozrite aj https://independent.academia.edu/PavolVrablec)

štvrtok 18. júla 2013

NOVINKY

60 ROKOV FUTBALU
V MOKROM HÁJI

Viaceré futbalové kluby na Záhorí majú za sebou bohatú históriu. Len pred nedávnom oslávil svoju storočnicu klub vo Veľkých Levároch. A pred pár dňami to boli kluby v Borskom Sv. Jure (90. výročie) a Hlbokom (80. výročie).
Milovníci futbalu by si nemali nechať ujsť príležitosť na oslávenie 60. výročia založenia futbalového klubu v Mokrom Háji a popri príjemnej zábave si vychutnať zápas miestneho klubu so starou gardou AC Sparta Praha v najbližšiu sobotu 20. júla 2013 na štadióne pod Vintoperkom v Mokrom Háji.


Viac o akcii na Facebooku


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Prosím, diskutujte iba o téme príspevku a nezabudnite sa podpísať.